Zvrácený fanatik založil rodinu s osmiletou holčičkou. To, co následovalo, bylo horší než noční můra

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
marcus wesson
Zdroj: Profimedia

Není to tak dávno, co světem otřásl případ Marcuse Wessona. Zvráceného člověka, který se nazýval upířím bohem a zplodil děti s osmiletou dívkou. To byl začátek hrůz, kterými začal psát otřesný příběh plný incestu a sexuálního zneužívání.

Charakter člověka je utvářen už od dětství. A právě v tomto křehkém období mají na nás okolnosti, v nichž vyrůstáme, velký vliv.

Ve Wessonově případě to byl alkoholismus jeho otce, který od rodiny odešel, jak se lze dočíst na encyklopedii vrahů Murderpedia.org. Nikoliv však za milenkou, ale za milencem.

Matka také nebyla žádná výhra, své děti bičovala elektrickými kabely. Možná i kvůli hrůzám z dětství potom odešel Wesson do armády. V 17 letech skoncoval se školou v naději, že už svou tyranskou matku nikdy nebude muset vidět.

Po návratu z armády si vyhlédl osmiletou dívku

Člověk by ho snad i litoval. Jenže když si přečte o jeho budoucích zločinech, začnou mu spíše vstávat vlasy hrůzou.

Po návratu z armády nabyl totiž Wesson přesvědčení, že je všemocným upířím bohem, který může zlegalizovat vše. I incest a sexuální zneužívání.

wesson dcery

Zdroj: Profimedia

Toho se dopouštěl na osmileté Elizabeth, kterou si vyhlédl jak oběť svých zvrácených choutek a úmyslů. Dokonce uspořádal domácí ceremonii, při níž ji pojal za ženu. Oficiálně se stal jejím manželem, když jí bylo patnáct let.

Dotyčná se ho přes zneužívání bála opustit, vyhrožoval jí totiž smrtí. Mlčky proto trpěla.

Ve svých dvaceti šesti letech mu porodila už jedenácté dítě. Ty byly vychovávány odděleně. Dívky otec zneužíval, pět z nich dokonce oplodnil. Chlapcům tvrdil, že incest je naprosto normální věc.

Dvě z jeho dcer už to doma nemohly dál snášet a rozhodly se vše nahlásit. Zachránily si sice život, ale jen ten svůj. Wesson jejich plán prohlédl, a aby zametl všechny stopy, zbytek své rodiny zastřelil a dal do podomácku vytvořených rakví. Tam je našla policie.

„Bylo to něco, na co si myslím, že nikdo z orgánů činných v trestním řízení nikdy nezapomene,“ řekl jeden z policistů Jerry Dyer ABC.

Wesson sedí v cele smrti v San Quentinu. Odsouzen byl v roce 2005.

Zdroj: ABC, Murderpedia.rgSouvisející články