Chorvatského Kena čekalo po plastice nosu nepříjemné překvapení. Probudil se s neutuchající erekcí

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Ciganovic Neven
Zdroj: Profimedia

Neven Ciganovic byl odjakživa posedlý svým vzhledem. Jeho přáním bylo jednoho dne vypadat jako panenka Bratz. Kvůli tomu také postoupil řadu operací. Jednou z nich bylo i zmenšení nosu. Po probrání z narkózy ho čekalo doslova „velké“ překvapení, které ani náhodou nečekal. O jeho příběhu informoval britský list Metro.

Muž původem z Chorvatska odjel v roce 2017 do Íránu, kde si nechal chirurgicky zmenšit nos. Když se ovšem po narkóze probudil, zjistil, že má erekci. „Když jsem se probral z narkózy, nevěřil jsem vlastním očím. Měl jsem erekci, které jsem se nemohl zbavit,“ uvedl pro deník.

Operace, nebo pilulky?

Odborně se tomuto stavu říká priapismus. Jedná se o dlouhodobě přetrvávající bolestivou erekci, která není závislá na erotických podnětech. Většinou je to způsobeno přílišným tokem krve do penisu, nebo jejím nedostatečným odtokem. U Nevena trval tento stav tři měsíce, kdy prošel třemi závažnými operacemi penisu.

Až ta poslední zabrala a on se konečně erekce zbavil. Proč se u něj priapismus objevil, není úplně jisté. „Lékaři nemají žádné ověřené teorie, proč se mi to stalo. Ve skutečnosti se to může stát během anestezie, hlubokého spánku nebo z důvodů, jako je genetika, krevní tlak nebo problémy v žilách.“

On sám potom našel dalšího podezřelého. Při úklidu ve svém šatníku narazil na doplňky stravy, které používal při cvičení. Z příbalového letáku se dozvěděl, že pilulky mají jako vedlejší účinek překrvení žil. Což právě mohlo stát za jeho problémem.

Dvacet let plastických operací

Nevenovy záliby v plastikách začaly už v roce 1992, kdy si nechal vyplnit rty, následovaly tři operace nosu a řada botoxových injekcí. V obličeji má navíc implantát lícních kostí a výplně v čelisti a také na bradě. Muž také pětkrát týdně cvičí tělo i obličejové svaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Neven Ciganovic (@nevencigi)

Jeho pooperační problémy ho přivedly k myšlence, že by rád varoval ostatní před něčím podobným. Založil si tedy konzultační agenturu, ve které doporučuje ostatním renomované chirurgy a také varuje před možnými riziky kosmetických zákroků.

„Poté, co svět zjistil, co se mi stalo po mé poslední operaci nosu, se na mě začali obracet lidé s prosbou o rady a doporučení. Chtěli, abych jim pomohl správně se rozhodnout, pokud jde o operaci. Začal jsem s vlastním podnikáním a poskytoval jsem konzultace a pomáhal lidem s výběrem správných klinik a správných lékařů,“ přiblížil svou agenturu deníku Metro.

Nyní je konečně šťastný

Neven si také zřídil svůj profil na sociální síti Onlyfans, kde fanoušci platí za zpřístupnění obsahu. Se svým vzhledem je prozatím spokojený.

„Před všemi operacemi jsem býval nešťastný ze svého vzhledu, jako by mi vždycky něco chybělo, ale měl jsem jasný obraz o tom, jak jsem chtěl nakonec vypadat.“ Uvidíme, jak dlouho bude trvat, než se objedná na další vylepšení.

Zdroj: metro.co.uk

Autor: Markéta MladáSouvisející články